Slušnej Kanál TV

 

NEWS & LINKS
Středa, 23 Září 2015 06:36

Hell boyz + girlz...

 

máme tady pro tebe pár novinek, tak checkuj! V neděli 27. 9. 2015 od 22:00 sleduj TV Óčko, kde budeme v pořadu Drive propírat s Anetou naše nový EP Agora a taky Magma Hotel všeobecně...

 

Pro vášnivý čtenáře tady máme recenzi EP Agora a rozhovor s el BARTem na RUMzine, za což děkujeme ALLešovi...

 

Musíme taky zmínit, že se nám ozvala jistá Kristin Horgen z N.Y., která dělala dokument o festivalu Gathering of the Juggalos. Kdo nezná, doporučujeme zkouknout, dokument je to dost povedenej a festival vypadá víc než zajímavě :) Každopádně na závěr celýho dokumentu pochopitelně M.H. a Deja Vu woe :) sleduj tady... Děkujeme Kirstin, rádi podpoříme lidi a projekty, jako tohle video!

 

No a poslední věc, která určitě stojí za zmínku je, že kámoši z UNAFFECTED EVOLUTION vyplivli novej singl STUPMS a je fakt masakrózní! Těšíme se na celou placku, brothas... Tímhle je rozhodně vidět (teda spíš slyšet), že nejlepší pecky jsou pořád ve vlnách undergroundu a upřímně je nám líto lidí, který se nechaj z médií masírovat Kryštofama, Mandragema, Landama a podobnym mainstreamovym odpadem... (a vlastně nám jich líto vůbec není  - Hannah Montana je Justin Bieber :))

 

peace & see ya .... bitches

 

 

Najdi nás na ...

bandzone facebook myspace

Přehrávač

Sponzorují nás ...

spon_swisshop
spon_tattoorobo
spon_dickies
spon_knucklehead
spon_erectone