Slušnej Kanál TV

 

Reviews


Rozhovor na Rumzine.com
Saturday, 05 March 2016 12:55
Crossoverová parta MAGMA HOTEL po letech znovu studiově ožila a jestliže patříte k pravidelným návštěvníkům tohoto webu, možná jste zaznamenali recenzi na jejich aktuální EP „Agora“, které se opravdu povedlo a tímto ho ještě jednou doporučuji všem milovníkům hard coru a dalších příbuzných odnoží. A protože jsem nasbíral dost podnětů pro rozhovor, jsem opravdu rád, že se MAGMA HOTEL po dlouhých letech znovu objevují v prostoru R.U.M. zinu. Na mé otázky odpovídal zkušený basák el BARTo, jeden z původních členů sestavy!
čtěte více
 
Recenze "Agora" na Rumzine.com
Saturday, 05 March 2016 12:52
MAGMA HOTEL se v R.U.M. zinu hezkou chvíli neukázali a dnes už tomu je víc jak deset let, co tahle parta zrealizovala parádní debut „Deja vu“, na kterém v podstatě ujíždím dodnes. Klukům se tenkrát povedla vskutku parádní věc…
čtěte více
 
Review "Original Cliché" on Fobiazine.net
Monday, 08 February 2010 12:16
Magma Hotel nejsou na tuzemské scéně žádnými nováčky - disponují solidním debutem Deja-Vu z roku 2004 a pravidelně obrážejí koncertní pódia po boku spřízněných Status Praesents či Hazydecay. Letos se po pěti letech ohlásili novinkovým materiálem, v jehož názvu se nebojí spojit zdánlivě odporující si termíny „originál" a „klišé"...
read more...
 
Review "Original Cliché" on Musicserver.cz
Monday, 08 February 2010 12:13
Nu-metal již dávno čichá ke kytkám zespodu a vše, co chtěl za ta léta sdělit, už v mnoha obměnách sdělil. To ovšem neznamená, že se stále nenajde dost těch, jimž je tahle muzika blízká. Jedni z nich, Magma Hotel, jsou důkazem toho, že i klišé a kýč můžou znít skvěle...
read more...
 
Review "Original Cliché" on Abysszine.com
Wednesday, 18 November 2009 15:59

"Original Cliché", druhá deska kapely MAGMA HOTEL (a nástupce debutu "Deja-Vu", 2004), svádí svým obalem k úvaze, že uslyšíme rockec á la Italové ALLHELLUJA. První dojem? Pestrý crossover...
read more...

 
Interview on Musicserver.cz
Tuesday, 21 June 2005 18:20

O tom, že v Česku existuje spousta dobré tvrdé muziky, toho bylo na musicserveru napsáno nepočítaně. Magma Hotel byli jedni z těch, jejichž desky se zde dočkaly pochvalné recenze. Rap-metal dělají sice nikterak objevně, ale zato dobře a s nadhledem. To ostatně vyplývá i z našeho rozhovoru.

read more...

 
Review "Deja Vu" on Musicserver.cz
Friday, 08 April 2005 10:25
Rap-metalová skvadra Magma Hotel vydala debutovou desku "Deja vu". Severočeští rockoví horníci si neberou servítky, buší kladivy jako ledaskdo před nimi, ale přesto neztrácejí vlastní postoj. I když tomu chybí trocha té originality, po všech stránkách je tohle jedna z nejprofesionálnějších desek českého rockového undergroundu.
 
Review "Deja Vu" on Musiczone.cz
Thursday, 10 March 2005 11:00
Debut této severočeské party hned po prvních tónech intra překvapí parádním zvukem, který stále není u domácích kapel samozřejmostí. Deska celá stojí na hutném základu obloženém nu-metalovými rify a zajímavými mixy. Stavbu Magma Hotel zastřešuje výborný zpěvákův výkon, jehož podání textů není důvod nevěřit.
 
Review "Deja Vu" on Fobiazine.net
Friday, 07 January 2005 15:23
To jsou věci, promo digipack (pro mě) úplně neznámé české kapely, tak to tady ještě nebylo. Není to sice leporelo o pěti listech, ale i tak je mi hned na začátek snaha kapely sympatická.
read more...
 
Review "Deja Vu" on Freemusic.cz
Monday, 03 January 2005 15:23

Severočeská smečka Magma Hotel usoudila, že už je načase vydat své vlastní CD a udělala pravděpodobně dobře, když nevěnovala zbytečnou energii horečnému hledání velké firmy, ale vydala si album sama.
read more...

 
Review "Deja Vu" on Payo.cz
Tuesday, 28 December 2004 12:11
Jestli bude Láďa Oliva opět vyhlašovat anketu BŘITVA 2004, mám jasný typ do kategorie „Objev roku“! MAGMA HOTEL totiž upekli vskutku perfektně vyvážený materiál. Pokud holdujete moderně znějícím metalovým spolkům, které se nebojí hard coru, případně funky hip-hopu, jste na správné adrese.
read more...
 
Review "Deja Vu" on Incipitum.sk
Wednesday, 15 December 2004 11:08
Nie je tomu tak dávno, čo sa mi do rúk dostalo debutové CD mladej českej skupiny MAGMA HOTEL. Pravdu povediac, nikdy som o nej nepočul, takže som naozaj nevedel, čo sa ozve z reproduktorov, keď na prehrávači stlačím PLAY. Hneď na začiatku prezradím, že na prvé vypočutie som vôbec nebol sklamaný.
read more...
 
Report from Music Attack, Abaton on Fobiazine.cz
Monday, 13 September 2004 10:53
V dobrém resp. lepším tempu pokračovali na dvojce MAGMA HOTEL, kteří roztančili dost lidí a i mě to bavilo. Hopsavé kytary, samplíky, nápady, tvrdost i melodie. Vystoupení dobře gradovalo a kluci měli zasloužený (možná za celý večer největší) úspěch u publika.
read more...
 
Report from Trutnov open air 2004 on Musiczone.cz
Wednesday, 25 August 2004 20:02

Naším soukromým objevem tohoto festu se stali Magma Hotel, téměř neznámá skupina, která to ale dokázala famózně rozjet.. Yell
read more...

 
Report from NU METAL FESTIVAL 2004 on Fobiazine.cz
Monday, 24 May 2004 14:13
Kolem půl osmé začali na pódiu hopsat Magma Hotel a musím uznat, že jim to šlo náramně. Role " otvíračů " celého festu se nezalekli a prali to do lidí ostošest. True nu - metal. Ostřejší kytary, trochu gramce, zpěv rap - hip - hop - řev - klasika. Zvuk malinko nahlas, ale nejsem důchodce, takže pohoda.
read more...
 
Interview on Payo.cz
Saturday, 07 February 2004 11:06
Členové MAGMA HOTEL jsou pohodáři každým coulem. Více snad ani nemusím dodávat. Stačí si přečíst mou recenzi na jejich debut „Deja vu“ a hned vám dojde, proč jsem si tuhle partičku vybral pro rozhovor. Hudba pánů „hoteliérů“ je velmi pestrá omalovánka, mísící kopec zábavy se špetkou vážnosti.
read more...
 


Find us on ...

bandzone facebook myspace

Player

Sponsored by ...

spon_swisshop
spon_tattoorobo
spon_dickies
spon_knucklehead
spon_erectone